מי עלה לשלב הגמר?- מוזמנים לאליפות הסטארט-אפ לנוער

אנו שמחים להזמינכם לגמר אליפות הסטארט-אפ לנוער תשע"ח. במסגרת האליפות הגישו התלמידים מאות רעיונות מקוריים אותם בחנו אנשי קרנות הון סיכון במספר שלבי שיפוט. חמישה עשר הסטארט-אפים המובחרים עלו והגיעו לשלב האחרון. האירוע יתקיים ביום שלישי, ה- 20 במרץ בין השעות 16:00-18:00 במתחם Labs עזריאלי שרונה, מנחם בגין 121 ת"א, קומה 60.   ליחצו להרשמה לאירוע הגמר  

קרא עוד...
מי עלה לשלב הגמר?- מוזמנים לאליפות הסטארט-אפ לנוער

מיהם שומרי הדגל במדינת ישראל 2018?

"אני אהיה עוד רב-חובל... כשאהיה גדול" ביום שלישי, ה-26.12.17, התקיים באולם האירועים של בית הספר, טקס ההשבעה וחשיפת הכותפות של שוחרי חיל הים בכיתות ט' עד יב', בנוכחותם של סא"ל תומר בר לוי, ראש ענף איתור וגיוס של החיל ורס"ן הדס לוסטיגר, ראש מדור השוחרים. בטקס נכחו גם מפקדות השוחרים, הנהלת בית הספר, ואף זוג הורים שהגיע לאירוע במיוחד לרגל…

קרא עוד...
מיהם שומרי הדגל במדינת ישראל 2018?

ממכת טבע ליציבות כלכלית- האם לתלמידי ישראל תשובה למשבר הנוכחי?

בשיעורי הומניסטיקה בכיתה ח' משנים את חוקי המשחק הכלכלי   תלמידי כיתה ח6 בחטיבת הביניים "שבח מופת" תל אביב, עובדים בימים אלה על משחק מונופול עם כללים חדשים, שמטרתו לבדוק אפשרות לכלכלה מסוג אחר. לאחר שנואשו מהמודלים של הקפיטליזם והקומוניזם, תלמידי כיתה ח' בודקים את הדגם הכלכלי התנ"כי באמצעות יצירה של גרסה יהודית למשחק המונופול המוכר לנו מהילדות. מקורות המשפט העברי…

קרא עוד...
ממכת טבע ליציבות כלכלית- האם לתלמידי ישראל תשובה למשבר הנוכחי?

מי אמר שאין יצירתיות פוליטית?

רגע אחרי העצרת  "מכל העולם באים לישראל כדי ללמוד יצירתיות טכנולוגית, אבל אף אחד לא בא לכאן כדי ללמוד יצירתיות פוליטית...דווקא כשזה מגיע להתמודדות עם הבעיות הכי בוערות שלנו - ובראשן הסכסוך הכואב עם הפלסטינים - אז היצירתיות הפוליטית נעלמת." כך התנסח דר' מיכה גודמן בעצרת הזיכרון השנתית להירצחו של יצחק רבין ז"ל. האמת היא, שישראל לא נעדרת יצירתיות פוליטית,…

קרא עוד...
מי אמר שאין יצירתיות פוליטית?

המופת של שבח: בית הספר שבח מופת חוגג חצי יובל

משבחים אותנו גם בכנסת ביום רביעי, 25 באוקטובר, התקיים בכנסת ישראל אירוע הצדעה לציון 25 שנה להקמת ביה"ס שבח-מופת. יוזמת האירוע והמארחת הייתה סגנית יו"ר הכנסת, חה"כ טלי פלוסקוב. באירוע נכחו המורים שייסדו את מסלול מופת ולימדו בו לאורך השנים, בוגרים ותלמידים מן ההווה. יעקב מוזגנוב וזאב גייזל שהגו את רעיון מופת בראשית שנות ה-90, סיפרו בהתרגשות על החלום והגשמתו…

קרא עוד...
המופת של שבח: בית הספר שבח מופת חוגג חצי יובל

השקה חגיגית למיזם סל-אביב מוז"א במסלול הרב תחומי ניבים יוצאים מהכלים

מאת: רפאלה בלס בשבוע שעבר הושק במוזאון ארץ ישראל בתל אביב מסלול "ניבים יוצאים מהכלים". מדובר במסלול תיירות מונגש מבוססQR -קודים, במסגרת מיזם Cell Aviv (תל אביב בסלולארי) המשותף לבית הספר הניסויי הרב תחומי עמל שבח מופת ת"א, לבית ספר און לחינוך מיוחד ולמוזיאון ארץ ישראל בתל אביב. המיזם כולו עוסק בתרבות החומרית בתקופת האבות, יוצר קישור בין סיפורי האבות,…

קרא עוד...
השקה חגיגית למיזם סל-אביב מוז

חיפוש באתר...

רשת עמל

החלה ההרשמה לשנה"ל תשע"ט - ימים פתוחים

ימי מיון לשבח גדול

צור קשר

כתובת - המסגר 7 תל אביב 67774

טלפון - 03-6883131
פקס - 03-6394889
אתר אינטרנט - http://shevach-mofet.com
דואר אלקטרוני - maxs@amalnet.k12.il

הצטרפו לנבחרת השוחרים

navy2

מגמות טכנולוגיות

edub

מחוברים לאתר

יש לנו 65 אורחים ו-אין רשומים מחוברים

ביום רביעי, 3/12/2014 בשעות הצהריים נערך בבית הספר התיכון "שבח מופת" מרשת עמל, טקס סיום חגיגי של פרויקט מיל"ה. הטקס התקיים במעמד מפקד מחוז ת"א ניצב בנצי סאו, מפקד מרחב יפתח ניצב משנה דוד גז, מפקד תחנת שרת סגן ניצב שחר חמדי, מנהל ביה"ס מר מקס סיון, מנהלת חט"ב הגב' עירית כהן, נציגי תכנית מיל"ה מהמטה הארצי, תלמידים – בוגרי הפרויקט, הורים ומורים.
פרויקט מיל"ה (מובילים יחד למען הנוער) יצא לדרך בשבח מופת בשנה"ל הקודמת במטרה להעצים את בני הנוער ולחזק את מעורבותם בחברה ובמדינה.
הנחה את הטקס קצין שיטור וקהילה תחנת שרת פקד בן – ציון חזן אשר השתמש בדבריו לתמצות מהות הפרויקט במטאפורה מתחום הפקת היהלום – תהליך אליו נחשפו התלמידים במסגרת סיור במוזיאון היהלום – ודימה את ליטוש היהלום הגולמי לתהליך ליטוש היהלום האנושי.
מנהל ביה"ס, מר מקס סיון, הדגיש בדבריו את מאפייני המצוינות האישית והלימודית של תלמידי ביה"ס והביע תודה והערכה ללובשי המדים העוסקים, גם בזמנים מורכבים של מציאות חיינו, בעשייה חינוכית במסגרת פרויקט זה.
במסגרת התוכנית נפגשו תשעה עשר תלמידי חט"ב, בנים ובנות, עם שוטרי תחנת שרת רס"מ שגיב קורן ורס"מ צביקה ונדר במהלך שלושים מפגשים בעלי אופי של חניכה קבוצתית אשר שילבו פעילויות העשרה מגוונות לצד פעילויות חויתיות בזיקה לקהילה ולמדינה. 
בשיאו של הטקס, נשא דבריו מפקד מחוז ת"א, ניצב בנצי סאו ועמד על החשיבות שמייחסת המשטרה למעורבות בפרויקטים ערכיים – חברתיים כגון פרויקט מיל"ה עם בני נוער ופרויקטים נוספים מסוג זה כגון ליווי שורדי השואה. בהתייחס לפרויקט מיל"ה, אמר ניצב סאו: "אני משוכנע כי בזכות פרויקט זה יהיו בני הנוער אזרחים טובים יותר". הוא אף הביע תקווה לפגוש בעתיד מי מבוגרי הפרויקט בין שורות המשטרה.
נציגת ההורים הגב' אלינה חודקובסקי ציינה את תרומת הפרויקט לשינוי חיובי בתדמית המשטרה כפי שהיא נתפסת על ידי הנוער.
לאחר טקס מרגש במיוחד של חלוקת תעודות גמר לבוגרי הפרויקט – הפתיעו התלמידים את אורחיהם והקדישו להם את שיר הבלדה לשוטר מתוך הסרט השוטר אזולאי.
נציגת התלמידים ריגשה את הנוכחים בדבריה: "עברנו מסלול חוויתי של המון פעילויות שהיו כמו חלקים של פאזל אשר התחברו לתמונה אחת כוללת שהיא חויה אישית מרגשת שניקח, כל אחד מאיתנו, להמשך החיים. אנחנו מרגישים היום מסוגלים יותר, מבינים יותר, יודעים יותר ומכוונים יותר לחברה ולמדינה שאנחנו חיים בה". כמו כן הדגישה התלמידה את תרומתו של הפרויקט בהקניית תחושת ביטחון ושגרה בתקופה הקשה של התנהלות מבצע צוק איתן במהלך החופש הגדול.
אין ספק כי שיתוף הפעולה במסגרת זו בין משטרת ישראל לבין מערכת החינוך הינו בעל תרומה משמעותית להתפתחות האישית של בני הנוער ולבנייה ועיצוב של דור העתיד .