אודותהמכללה האקדמיתמומלץראשי

אודות  בית הספר הרב תחומי “שבח מופת”

תלמידי ביה”ס מגיעים אליו מכל גוש דן. והרישום פתוח לכל התלמידים מכל הארץ, אנו קולטים תלמידים בעלי מוטיבציה ללימודים ולהצלחה במספר מגמות לימוד.

מגמת הנדסת תוכנה וסייבר בשיתוף עם מטה הסייבר, ויחידת 8200 בצה”ל. מגמת ביוטכנולוגיה, מגמת מנהל עסקים, מגמת רובוטיקה. כמו כן לומדים בביה”ס אומנות פלסטית, קולנוע, פיזיקה, כימייה, ביולוגיה, מדעי החברה, ברמה של 5 יחידות לימוד.

לביה”ס עתודה של תלמידים מוכשרים בתחומי השחמט ובכל שנה אנו זוכים במקום הראשון באולימפיאדת השחמט בארץ – חלק מלימודי החובה בחטיבת הביניים בביה”ס הם שיעורי שחמט. אנו משתתפים וזוכים בעשרות תחרויות בתחום המדע והטכנולוגיה. ביה”ס מעורב בתחום בתרומה הקהילתית בעיר תל אביב בנישות ייחודיות פורצות דרך.

בית הספר ממותג  כתיכון למצויינות במדע וטכנולוגיה – התיכון הישראלי להייטק ומדעים, עם ראייה מפוקחת  על העתיד תוך כדי חשיבה מחדש על מקצועות הלימוד ועל שיטות ההוראה חדשניות.

בחינות הבגרות ומיצ”ב

ביה”ס עומד על ממוצע של 97% אחוזי בגרות בשנה האחרונה, ובבחינות המיצב לכיתות ח’ ביה”ס ממוקם בעשירון העליון של התוצאות ומוביל בין כל בתי הספר בתל אביב והסביבה.

בית ספר ירוק

תיכון שבח מופת נכנס בתשע”ג  לתהליך ההסמכה לבית ספר ירוק. תהליך של שנתיים שבסופו של דבר הוא יהיה התיכון הירוק הראשון בתל אביב. בשיתוף עם משרד החינוך, המשרד לאיכות הסביבה, ועירית תל אביב

מרכז יזמות

 בביה”ס יפתח מרכז יזמות שישלב  לימודי התמחות ולימודי יזמות, לימודי סייבר ולימודי  תכנות לאייפון ואנדרואיד תוך פיתוח אפליקציות – מרכז היזמות ישרת את כל באי ביה”ס מכיתות ז’ ועד המכללה. האצפה עשוייה פי וי סי מעוצב לנוחות התלמידים.

שוחרות חיל הים

לבית הספר   כיתות שוחרות של חיל הים החל מכיתה ט’ במגמת מכטרוניקה/רובוטיקה. התלמידים מופיעים לביה”ס עם מדי חיל הים ומקבלים תעודת שוחר המקנה נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית, וכן הטבות נוספות ותמיכה וליווי בתחום הלימודי ע”י מדריכים מחיל הים.

לימודי שחמט

בית הספר הכניס לתוך מערכת השעות הפורמלית את לימודי השחמט

שתי המיומנויות הכי חשובות בשחמט הן גמישות קוגניטיבית ושליטה עצמית, גמישות היא היכולת למצוא פתרונות אלטרנטיביים לבעיות, לחשוב מחוץ לקופסה, לנהל משא ומתן בסיטואציות לא מוכרות. שליטה עצמית היא היכולת לדכא תגובה אינסטינקטיבית ולהחליף אותה בתגובה יותר אפקטיבית ופחות ברורה מאליה. “ללמד שחמט זה בעצם ללמד את ההרגלים שהולכים עם חשיבה”, “כמו להבין את הטעויות שלך ואיך להיות יותר מודע לתהליכי החשיבה שלך”. בלובי בית הספר יש לוח שחמט גדול עשוי פי וי סי ועליו כלים גדולים למשחק שחמט.

מרכז אומנויות

בביה”ס קיים מרכז אומנויות בו מקיימים חוגים מגוונים בכל תחומי הריקוד, נגינה ושירה. הלימודים בו מתקיימים בתום יום הלימודים. המרכז פתוח לכל התלמידים ללא דרישות תשלום נוספות.

דרכי התקשרות

טלפון ביה”ס : 03-6883131

פקס: 03-6394889

אתר ביה”ס: HTTP://SHEVACH-MOFFET.COM