תחרויות

מקום ראשון ושני בתחרות הלאומית לרובוטיקה והנדסה בקטגוריה תיב”ם ומקום ראשון ושלישי בתחרות המכטרוניקה!! אליפות!!

מאת: רפאלה בלס התחרות הלאומית לרובוטיקה והנדסה נערכה במשך יומיים ע”י מינהל חינוך טכנולוגי במשרד החינוך במרכז הטכנולוגי ליזמות חיפה, בהשתתפות

Read More
למידת פרויקטיםמלחמהמרכז אומנויות

תלמידי בית ספרנו לוקחים חלק מרכזי בתערוכת המנדלות של מחוז תל אביב

מעגלים , סימטריה, עיטורים, צבעים עליזים, קווים מדויקים-  כול אלו מרכיבים של ״מנדלה״ . מהי מנדלה? בתרגום מסנסקריט- מעגל או מרכז.

Read More
בינה מלאכותיתחדשנות בחינוךלמידת פרויקטיםמרכז אומנויותפדגוגיה

מפרשי חלום – קבוצת תלמידי אמנות ביצירה מרגשת הכוללת בינה אנושית, מלאכותית ומציאות רבודה!

מאת: רפאלה בלס ממש לפני חופשת הפסח, סיימו תלמידי כיתה ט’  לאמנות בהובלת מורתם טניה ברשקוב, פרויקט אמנותי מרתק, ששילב

Read More
קיימות

עיצובי פרקט למינציה

בעיצוב פנים, הרעיון האקלקטי של ערבוב והתאמה הפך לפופולרי יותר ויותר, כאשר בעלי בתים מבקשים ליצור חללים מעניינים מבחינה ויזואלית ומשקפים את הסגנון האישי שלהם. כשזה מגיע לריצוף, הלמינציה מציעה מגוון רב תכליתי להתנסות בעיצובים, צבעים ומרקמים שונים. שילוב עיצובים שונים של פרקט למינציה יכול להוסיף עומק, מימד ואישיות למרחבי המגורים שלכם.

Read More
חדשנות בחינוךמומלץפדגוגיה

הכשרת מורים  בית ספרית   בנושא SEL   מתוך גישת שלומות המורים

מתי בפעם האחרונה עצרתם בזמן העבודה לחלום על החלומות שלכם ולדמיין אותם? שלכם ממש.. לא של התלמידים שלכם… לא לצורך שיעור חינוך או שיעור תנ”ך אלא למענכם ממש. לחלום על זמן פנוי  שבו אתם מבלים עם בני הזוג בנחת.. לחלום על פגישה עם חברת ילדות שחיה בחו”ל… לחלום על קורס תפירה. לחלום וגם לבנות תכנית למימוש החלום.

Read More
מרכז אומנויות

מנדלות של אחדות

״במסגרת הפרויקט המחוזי ׳מעגלים של אחדות׳ יצרנו מנדלות משותפות של ילדי מחוז תל אביב עם ילדי העוטף המפונים מבתיהם. בתהליך העבודה בבית הספר, שוחחנו על משמעות המנדלה כיצירה שבמהותה נועדה ליצירה שמתחילה ממרכז, ומתפתחת. תיכנון עבודה משותפת, משמעות הסמלים והצבעוניות.התלמידים עבדו בשיתוף פעולה פורה, ולפניכם התוצרים המשגעים!! כל הכבוד

Read More