מלחמה

עוטף תקווה – יום שכולו תקווה

ביום רביעי 22/11 התקיים יום שיא לכיתות הקולטות תלמידים מנתיב העשרה, המתגוררים כעת באופן זמני במלונות תל אביב ומשולבים בבית ספרנו. את הפעילות העבירו הנהגה צעירה יחד עם ש”ש של הצופים והמורים המקצועיים ביוזמה של סיגלית ריקה – רכזת חברתית.

התלמידים עברו סדנא בת שעתיים שבה בחנו קודם כל את המילה “תקווה” מנקודות מבט שונות, את החלק הזה העבירו באופן מעורר השראה הילה בוסקילה ואורית לוינסקי מכיתה ט4 יחד עם הש”ש של תנועת הצופים אלעד כהן ונויה ברדה. בהמשך, התחלקו התלמידים לחמש סדנאות שונות שבכל אחת בא לידי ביטוי רעיון מרכזי המחבר בין אמנות לתקווה. התלמידים עשו פעילות בסדנא של חרוזים אותם הפעילו תלמידי כיתה ט2: שמס ראבאעה , נעם לבן, דניאל אולרו, דויד זבולונוב. את תחנת אוריגמי הפעילה קסניה דור בהתנדבות מלאה, יחד עם תלמידות ט4 ליאור כהן,רומי סללם, מיה. את תחנת האמנות הפעילו יואב כהן ט5 יחד עם שרה אמינוב, נגה ברגר, מישל לוין, מקסים קורקין מכיתות י- י”א יחד עם ש”ש הצופים ירין בורנשטיין, ודניאל דוידאי, את תחנת הבינה מלאכותית הפעילו ניקול צצלניצקי ט3, יובל לוי ועילם פרגמן מכיתה ט1 ואת תחנת צילומי התקווה – המורה לקולנוע ולאפקטים טל הדני שגם תיעד את התחנות השונות.

ההתגייסות הייתה מלאה, התלמידים השתתפו ונתנו ביטוי לתקווה באופן אמנותי. את התוצרים אספנו ויחד עם טניה ברשקוב עיצבנו לוח תוצרים. מוזמנים לראות!!

 

מיוצר ב-Padlet